Provoz e-shopu je nepřerušen! Všechny objednávky jsou vyřízovány řádně a včas. Česká pošta a PPL fungují v běžném režimu. Jen omezené reklamace .

Kategorie

Novinky

Nejprodávanější produkty

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici Po-Pá od 9-16 hodin

Telefon:+420 775166989

Email: info@skoda-sklad.cz Pracovní doba Po-Pá od 9-16 hodin

Informace

visa
Niceboy PILOT X + GPS modul Zobrazit větší

Niceboy PILOT X + GPS modul

Nový produkt

Kamera do auta FullHD 1920x1080p 30fps, magnetický držák, G-senzor, fotoaparát 2 Mpx, H.264, parkovací mód, detekce pohybu, nahrávání ve smyčce, zamykání souborů proti přepsání, microSD karta až 64GB

Více informací

2 999,00 Kč s DPH

2 478,51 Kč bez DPH

Nákup na splátky

iplatba- splátková kalkulačka

Klíčové vlastnosti palubní kamery Niceboy PILOT X

 • Palubní kamera Niceboy PILOT X
 • Reálné rozlišení FullHD (1920x1080p)
 • Menu v českém jazyce
 • Okamžitá instalace díky magnetickému držáku
 • GPS modul s vlastním GPS přehrávačem
 • G-senzor pro ochranu nahrávky v případě nehody
 • Nahrávání ve smyčce
 • Až 64 GB paměťová karta (není součástí balení)
 • Autokamera s magnetickým držákem pro rychlou instalaci

  Autokamera PILOT X od společnosti Niceboy disponuje kompaktními rozměry, díky kterým se řadí mezi ty nejmenší kamery na trhu vůbec. PILOT X tak neomezuje zorné pole řidiče a s vychytaným magnetickým držákem je manipulace s kamerou učiněná radost. Autokamera PILOT X je vhodná ke každodennímu užití, jelikož do držáku vede napájecí kabel o délce 3 metry (je součástí balení). V balení naleznete i autonabíječku do zapalování, která nabízí dva USB výstupy (výstupní proud 1A a 2,4A). Takto můžete nabíjet autokameru a třeba i svůj mobilní telefon.

 • Kvalitní záznam zaručen

  Kamera Niceboy PILOT X pořizuje záběry v reálném Full HD rozlišení (1920×1080p). Toto rozlišení Vám zaručí perfektní zachycení všech potřebných detailů, jakými mohou být dopravní značky, obličeje řidičů a SPZ vozidel. K ještě lepší kvalitě záběrů dopomáhá výkonný čip Novatek 96658, senzor Sony IMX323 a kvalitní celoskleněná optika s 150° úhlem záběru. Výsledný obraz se ukazuje na dostatečně velkém 1,54" displeji. Kamera také dosahuje vynikajících výsledků i v noci.

 • Chytré funkce v malém balení

  Autokamera Niceboy PILOT X disponuje funkcí "Detekce pohybu", která kameru zapnu ve chvíli, kdy zjistí nějaký pohyb před sebou. Díky tomu můžete předejít různým nepříjemnostem. Další užitečnou funkcí je "Parkovací mód", který okamžitě po nárazu do vozidla spustí nahrávání. Niceboy PILOT X využívá technologii WDR, se kterou uvidíte detaily v hodně stinných nebo naopak hodně světlých místech. Veškeré zachycené SPZ budou vždy čitelné a v případě potřeby tak identifikujete možného viníka.

Recenze

Známka 
2020-01-26

.

.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Niceboy PILOT X + GPS modul

  Niceboy PILOT X + GPS modul

  Kamera do auta FullHD 1920x1080p 30fps, magnetický držák, G-senzor, fotoaparát 2 Mpx, H.264, parkovací mód, detekce pohybu, nahrávání ve smyčce, zamykání souborů proti přepsání, microSD karta až 64GB