Náhradní díly dle vozů Škoda

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici Po-Pá od 9-16 hodin

Telefon:+420 775166989

Email: info@skoda-sklad.cz Pracovní doba Po-Pá od 9-16 hodin

Informace

visa
Kolo z lehké slitiny CRATER 19" pro Karoq Zobrazit větší

Kolo z lehké slitiny CRATER 19" pro Karoq

57A071499 HA7

Nový produkt

Sortiment ŠKODA Originální příslušenství umožňuje nesčetné možnosti individualizace interiéru i exteriéru vozu. Mezi prvky, které svým designovým pojetím významně dotvářejí celkový vzhled vozidla, patří i hliníková kola.

Více informací

7 399,00 Kč s DPH

6 114,88 Kč bez DPH

Nákup na splátky

iplatba- splátková kalkulačka

Sortiment ŠKODA Originální příslušenství umožňuje nesčetné možnosti individualizace interiéru i exteriéru vozu. Mezi prvky, které svým designovým pojetím významně dotvářejí celkový vzhled vozidla, patří i hliníková kola. Pro každý model značky ŠKODA je pečlivě navržena unikátní kolekce hliníkových kol. Její tvorbě věnují designéři, konstruktéři, zkušební pracovníci, kvalitáři a další specialisté značnou pozornost. Z široké palety nejrozmanitějších tvarů a barev si vybere opravdu každý. Ať už toužíte po sportovním vzhledu, či chcete zvýraznit vytříbenou eleganci vozidla. Kromě své estetické funkce se kola ze slitiny lehkých kovů vyznačují příznivým rozložením hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, a v důsledku toho se tak zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Broušená kola CRATER se odlévají jako jeden kus ze slitiny hliníku a v závěrečné fázi se na ně nanáší vrstva ochranného, extrémně tvrdého a žáruvzdorného laku. Vzhledem k tomu, že nejen z hlediska namáhání byla každá část kola podrobena celou řadou náročných zkoušek, hliníkové kolo CRATER splňuje ty nejpřísnější nároky kladené na kvalitu provedení a bezpečnost v provozu. To, jak bude váš nový vůz vypadat, nyní záleží jen na vašich osobních preferencích.

Možnost použití konkrétního kola pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Pro snadné odstranění nečistot usazených na kolech z lehkých slitin doporučujeme použít speciálně vytvořenou sadu čisticích prostředků z nabídky ŠKODA Originální příslušenství.

Materiál: Slitina lehkých kovů
Barva: Antracitová metalická, čelně broušené
Obsah sady: Kolo z lehkých slitin, středová krytka ŠKODA, montážní návod.
Hmotnost: 13,9 kg
Rozměry kola: 8J x 19“ ET 45
Rozteč šroubů kol: 5 x 112 mm
Pneu:
225/40 R19 (4x2) - nelze kombinovat se sněhovými řetězy.
225/45 R19 (4x4) - nelze kombinovat se sněhovými řetězy.

Upozornění: Šrouby nejsou součástí balení.

Určeno pro vozy: ŠKODA KAROQ

Recenze

Známka 
2020-01-26

.

.

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Kolo z lehké slitiny CRATER 19" pro Karoq

    Kolo z lehké slitiny CRATER 19" pro Karoq

    Sortiment ŠKODA Originální příslušenství umožňuje nesčetné možnosti individualizace interiéru i exteriéru vozu. Mezi prvky, které svým designovým pojetím významně dotvářejí celkový vzhled vozidla, patří i hliníková kola.