Provoz e-shopu je nepřerušen! Všechny objednávky jsou vyřízovány řádně a včas. Česká pošta a PPL fungují v běžném režimu. Jen omezené reklamace .

Autodíly

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici Po-Pá od 9-16 hodin

Telefon:+420 775166989

Email: info@skoda-sklad.cz Pracovní doba Po-Pá od 9-16 hodin

Informace

visa
Střešní box bílý Zobrazit větší

Střešní box bílý

5L6071175B

Nový produkt

Aerodynamicky optimalizovaný originální bílý box ve ŠKODA designu.

Více informací

9 599,00 Kč s DPH

7 933,06 Kč bez DPH

Nákup na splátky

iplatba- splátková kalkulačka

Moderní, lehký, dostatečně velký a praktický – takový je střešní box ze sortimentu ŠKODA Originální příslušenství. Jeho jedinečný design působí velmi elegantně, aerodynamicky výhodný profil minimalizuje odpor vzduchu a s ním spojený hluk při jízdě. Optimalizovaný tvar se sníženým dnem se pozitivně projevuje i na jízdní stabilitě vozu a omezení vibrací. Použití střešního boxu vyřeší častý problém vznikající při přepravě lyží, snowboardů, dětských golfových kočárků a dalších objemných zavazadel, které se nevejdou do zavazadlového prostoru plně obsazeného vozu při cestách za zimními nebo letními sporty. Dá se použít na všechny typy vozů ŠKODA vybavených základním nebo příčným střešním nosičem s tzv. T-drážkou. Na střešní nosič s uzavřeným nosným profilem lze tento box upevnit pomocí U-třmenů. Do střešního boxu o objemu 380 litrů lze uložit 5 párů lyží nebo 4 snowboardy. Box je vyroben z odolného plastu a jeho povrch má speciální UV ochranu, aby stále vypadal jako nový. Je vybaven bezpečnostním centrálním zámkem, který ovládá několik zamykacích bodů.

Součástí boxu je upevnění pro příčníky s T-drážkou.
Pro příčné nosiče bez T-drážky je nutné dokoupit U-třmeny pro uzavřený nosný profil (nejsou součástí sady). V případě potřeby lze objednat samostatně pod obj. číslem 5L0 071 752.


Materiál: Plast ASA / ABS
Barva: bílá
Rozměry: 215 x 80 x 35 cm.
Nosnost: Max. nosnost 75 kg.
Hmotnost: 18 kg
Obsah sady: Střešní box, příložky, upevňovací přípravek pro T drážku (4 ks), plastová matice (8 ks), stahovací popruh (2 ks), samolepicí záslepky, klíče, návod k použití.
Umístění: Na základní nebo příčný střešní nosič.

Určeno pro: Všechny typy vozů Škoda.

Recenze

Známka 
2020-01-26

.

.

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Střešní box bílý

    Střešní box bílý

    Aerodynamicky optimalizovaný originální bílý box ve ŠKODA designu.